Ekonomicky úsporné fr. měniče řady E-LINE DRIVE 03/02

5.1.2023

Úsporné řešení pro každou domácnost! Frekvenční měnič určený k ovládání jednofázových čerpadel.

Řada frekvenčních měničů Pumpa e-line DRIVE-02M a DRIVE-03M využívá pulzně šířkovou modulaci PWM s využitím variabilního režimu regulace VVVF v kombinaci s technologií pro snímání tlaku. Umožňuje nastavit výkon čerpadla v reálném čase díky monitorování změn tlaku v potrubní síti, stejně tak jako dokáže zajistit konstantní tlak na výstupu, což má za následek úsporu vody i elektrické energie. 

Výhody

  1. Frekvenční měniče nabízí moderní a komfortní řešení pro automatický provoz čerpadel s regulací na konstantní tlak. Použitím frekvenčního měniče dosáhnete nižší energetické náročnosti systému a zajistíte si komfortní dodávku vody při konstantním tlaku.
  2. Energeticky úsporné: V porovnání s tradičními způsoby dodávky vody, je tento systém, s konstantním tlakem vody, úspornější o 30 – 60%.
  3. Jednoduchá obsluha: snadné ovládání, všechny funkce mohou být spuštěny za pomocí tlačítek, není potřeba žádné další externí ladění systému.
  4. Dlouhodobá spolehlivost: provoz čerpadla s frekvenčním měničem zajišťuje delší životnost motoru čerpadla.
  5. Komplexní ochrana: Frekvenční měnič má zabudovanou ochranu proti nadproudu, přepětí, podpětí, zkratu, zablokovanému rotoru apod.
  6. Jelikož systém umožňuje tzv. měkký start, předchází se tím vodním rázům v potrubí (vodní ráz je tlaková vlna způsobená prudkou změnou rychlosti toku v potrubí. Tento jev se označuje jako "vodní ráz", a tlakové vlny jsou často doprovázené hlukem. V neposlední řadě může tento jev poškodit součásti vodovodního systému).

E-line DRIVE-03M


E-line DRIVE-02M


FREKVENČNÍ MĚNIČE ŘADY E-LINE V NAŠEM E-SHOPU

Přihlášení zavřít