Vážení zákazníci, z důvodu probíhající inventury vyřídíme Vaše objednávky v pondělí 3. 4. 2023.

Naše kamenné prodejny ve Vrchlabí a v Mladé Boleslavi jsou ve čtvrtek 30. 3. a v pátek 31. 3. uzavřené. Děkujeme za pochopení.

Benzínové čerpadlo HERON

8.2.2023

Benzínová čerpadla jsou zařízení, která slouží ke stlačení kapaliny a jejímu přenosu na určené místo. Čerpadla se používají především k čerpání benzínu, naftových paliv a jiných kapalin. Nicméně, existují také čerpadla, která jsou určena k přečerpávání vody a jedním z nich je čerpadlo značky HERON.

Toto čerpadlo je konstruováno tak, aby mohlo přečerpávat velké objemy čisté vody z různých zdrojů, jako jsou rybníky, nádrže, studny, vodní toky a další. Také umožňuje odčerpávání čisté záplavové vody ze zatopených sklepů nebo zaplavených oblastí, kde je třeba efektivně a rychle odčerpat velké množství vody.

Hlavní přednosti čerpadel na vodu značky HERON zahrnují jednoduchou výměnu svíčky v zapalování, velikost nádrže umožňující nepřetržitý provoz po dobu 2,5-3 hodin (v závislosti na zatížení) a snadné zalévání komory před spuštěním čerpadla. Tyto přednosti zajišťují spolehlivý a efektivní provoz čerpadla.

Technické parametry čerpadel na vodu značky HERON jsou velmi působivé. Průměr sacího/výstupního hrdla je 2"/2" (51 mm), což umožňuje maximální přepravní objem 600 l/min (36 m3/hod). Maximální výtlačná výška je 28 m, což znamená, že čerpadlo může přečerpávat vodu do větší výšky. Maximální sací hloubka je 7 m, což umožňuje použití čerpadla pro odčerpávání čisté záplavové vody ze zatopených sklepů nebo zaplavených oblastí.

Čerpadla na vodu značky HERON jsou také vybavena silným motorem s výkonem 4,0 kW (5,5HP)/4000min-1. Spotřeba paliva se pohybuje v rozmezí 1,2-1,5 l/h, což je velmi efektivní. Objem nádrže je 3,6 l, což zajišťuje dostatečnou kapacitu pro delší provoz. Celková hmotnost čerpadla je 24 kg a rozměry jsou 37 x 47 x 38 cm. Příslušenstvím čerpadla jsou kovové adaptéry, klíč na svíčku a sací koš.

Vzhledem k těmto technickým parametrům a funkcím se čerpadla na vodu značky HERON ukazují jako velmi spolehlivá a účinná pro přečerpávání velkých objemů vody.


PONORNÁ ČERPADLA ŘADY SKM V NAŠEM E-SHOPU

Jsme on-line +420 499 421 158 (7:00–16:00)
Přihlášení zavřít