Vážení zákazníci, od středy do pátku probíhá stěhování našeho hlavního skladu eshopu do Mladé Boleslavi, z tohoto důvodu bude eshop uzavřen. Poslední objednávky budeme odesílat ve středu dopoledne, další objednávky budou expedovány až od pondělí 27.3. Nedostupná bude i technická podpora. Děkujeme za pochopení

Průmyslové čerpadla značky BRINKMANN

8.2.2023

Čerpání vody s průmyslovými čerpadly značky BRINKMANN PUMPS

Průmyslová čerpadla značky Brinkmann jsou široce používána pro různé aplikace v průmyslu. Tyto čerpadla jsou k dispozici v různých provedeních, včetně malých a kompaktních čerpadel pro vnější chlazení, střednětlakých a vysokotlakých čerpadel. 

Tyto čerpadla mohou být dodávány s regulací nebo bez regulace a tím optimalizovat spotřebu energie. Tyto čerpadla jsou vhodné pro mnoho různých aplikací, včetně odstraňování třísek a filtrace. Čerpadla Brinkmann mohou být vertikální nebo horizontální a jsou odolné proti nečistotám

Čerpadla mohou být dodávány s patentovaným provedením odvzdušňování sání a jsou vhodné pro emulze obsahující vzduch a pro mazací oleje. Představují prostorově úspornou alternativu díky blokovému provedení. 

Tyto čerpadla jsou vybavena kluznými ložisky s nízkým opotřebením a bez těsnění, což zvyšuje jejich životnost. Tyto čerpadla mají SAE/výměnné příruby pro snadnou montáž přímo na zásobník.

Průmyslové čerpadlo Brinkmann je jednou z řady kvalitních produktů od německého výrobce Brinkmann Pumpen. Čerpadla jsou specificky navržena pro čerpání a distribuci kapalných médií, jako jsou chladící a mazací kapaliny a řezné oleje.

Jednoduché provedení čerpadla Brinkmann se skládá z oběžného kola umístěného na prodloužené hnací hřídeli a montáže přímo na zásobník. Hydraulická část čerpadla se ponoří do kapaliny. 

Výhody použití průmyslového čerpadla Brinkmann zahrnují jeho vysokou účinnost, spolehlivost a odolnost. Tyto vlastnosti jsou důležité pro průmyslové aplikace, kde je nutné zajistit přesnou distribuci kapalných médií. Navíc, jednoduché provedení čerpadla umožňuje snadnou montáž a údržbu.

Materiály použité při výrobě čerpadla Brinkmann jsou vybrány tak, aby splňovaly požadavky na kvalitu a odolnost v průmyslových aplikacích. Tyto materiály zahrnují kovové komponenty, jako jsou hnací hřídel a potrubí, které jsou odolné proti korozi a opotřebení.Provedení a konstrukce čerpadel BRINKMANNPONORNÁ ČERPADLA ŘADY SKM V NAŠEM E-SHOPU

Přihlášení zavřít