Kód: AC_12192 | EAN:
AQUACUP CUV POND 111 UV Lampa
Kód: AC_12192 | EAN:
AQUACUP CUV POND 111 UV Lampa
Potřebujete poradit?
Tomáš Müller
Technické poradenství
(7-15:00h v pracovní dny)
eshop@cerpadlavrchlabi.cz
Výrobce
Záruka 24 měsíců
Popis produktu
UV lampy slouží ke snížení růstu řas a mikroorganismů bez použití chemie, vhodné pro zahradní okrasná jezírka a vodní nádrže. U lamp typu CUV 224, 236 a 272 díky speciální konstrukci vzniká vířivý efekt, který udržuje zářivku čistou, což podstatně zvyšuje účinnost lampy a prodlužuje její životnost.
Jako zdroj vody pro UV lampy se používají fontánová a filtrační čerpadla.
Spojením UV pondu, čerpadla MANDY, CARETA nebo BOSS a jezírkového filtru OMEGA sestavíte filtrační set, který zajistí průzračně čistou vodu ve vašem jezírku.
Technické parametry:
| Typ: | CUV 111 |
| Příkon: | 11 W |
| Max. průtok - Q max: | 1700 l/h |
| Dopravní výška: | 280 mm |
| Napětí: | 230 V |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Max. teplota: | 35 °C |
| Stavební délka: | 320 mm |
Výrobce
Záruka 24 měsíců
Technické parametry
-
Maximální množství kapaliny, které čerpadlo dokáže za daný časový úsek přečerpat, a to za ideálních podmínek při nulovém výtlaku. V běžném provozu je díky výtlaku a tlakovým ztrátám průtok čerpadla vždy nižší. Platí čím vyšší výtlak, tím nižší průtok.
Průtok (Q max) l/h 1700 l/h -
Měří se ve voltech (V) a udává sílu proudu v elektrickém obvodu. V domácnostech je běžné napětí 230 V, výkonnější zařízení potřebují 400 V.
Napětí (U) 230 V -
Udává, kolik elektrické energie spotřebuje zařízení. Měří se ve wattech (W) a spotřeba se běžně udává za provozní hodinu (Wh).
Příkon (P1) 11 W -
Udává nejvyšší teplotu kapaliny, kterou zařízení zvládne při provozu bez snížení životnosti nebo funkčnosti.
Teplota média (max) 35 °C - Hmotnost produktu 1.5 kg
Hodnocení
Žádné hodnocení
Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.
Informace k získávání recenzí





























