Doprava a platba

Aby vše skončilo tam kde má...

Způsoby dopravy

Vždy zdarma pro objednávky nad 5 000 Kč

Zásilkova

Pro zboží menších rozměrů a váhy do 10 kg můžete využít Zásilkovnu a její širokou síť míst pro vyzvednutí. Vyberete si tak místo tak, kde si zboží můžete vyzvednout dle svých časových možností.

Česká pošta

Balík až do ruky nebo na pobočku pošty, kterou máte v blízkosti zpravidla doručíme do druhého dne. 

DPD

Kurýr přiveze Vaši objednávku na zvolenou adresu a předem Vás bude dopravní společnost informovat, kdy zásilku doručí. Máte tak doručení pod kontrolou.

Toptrans

I nejtěžší zásilky k Vám dokážeme doručit díky společnosti Toptrans. A že některá čerpadla váží opravdu hodně. 


Způsoby platby

Bankovní převod

Pokud na objednávku úplně nespěcháte, využijte bankovního převodu. Počítejte s prodloužení lhůty doručení, přeci jenom musíme počkat než se peníze přečerpají z vaší banky do té naší. Okamžitá platba proces sice trochu urychlí, ale i tak se nejspíš o dva dny zpozdí. Na oplátku proběhne vše bez dalších poplatků a jakmile platbu obdržíme, vaši objednávku ihned odešleme. 

Platební karta

Nejrychlejší způsob platby je vaší platební kartou MasterCard nebo Visa. Zadáte potřebné údaje, budete přesměrováni na platební bránu a po úspěšném potvrzení transakce ihned Vaši objednávku vyřídíme. Předáme ji vybranému dopravci a už se můžete těšit na její doručení.

Dobírka

Pro ty z vás, kteří preferují způsob platby z ruky do ruky, máme řešení prostřednictvím dobírky. Zboží zaplatíte hotově nebo kartou přímo dopravci (dle dopravce) až při převzetí. Máte tak možnost si balíček zkontrolovat ještě před jeho zaplacení. 

V hotovosti na prodejně

Kdo na vyzvednutí objednávky spěchá, nebo to má k nám na pobočky ve Vrchlabí a Mladé Boleslavi blízko, může si objednávku vyzvednout právě tam. Zboží zaplatíte při vyzvednutí a to v hotovosti nebo platební kartou. 

Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít