Vážení zákazníci, ve středu 28.9. bude celá naše firma uzavřena z důvodu státního svátku. Expedice objednávek eshopu proběhne ve čtvrtek. Nedostupná bude i technická podpora na telefonu. Děkujeme za pochopení

Povrchová čerpadla

Povrchová čerpadla jsou spolu s kalovými jednou z nejrozšířenějších kategorií čerpadel. Povrchová čerpadla jsou základem pro domácí vodárny a zahradní systémy pro zalévání, zásobování pitnou vodou, zavlažování a podobně. 

Povrchová čerpadla jsou ve většině případů schopna nasávat vodu z hloubky, například ze studny, nádrže, potoka nebo jezírka. Nejlepší umí nasát vodu až z hloubky 8 metrů. Proto jsou běžně používána jako hlavní domovní čerpadla na pitnou vodu. 

Základním provedením povrchovývh čerpadel jsou čerpadla horizontální - na ležato. V některých případech hlavně v průmyslu neb velkých systémech jsou k vidění i čerpadla vertikální - na stojato.

Velkou výhodou je množství ovládacích systémů které jsou vhodné pro použití s těmito čerpadly. Například s tlakovou nádobou, presscontrolem, tlakovým spínačem a dalšími možnostmi ovládání.

 

Potřebujete
poradit?

Tomáš Vaněk
Technické poradenství pro tuto kategorii

+420 730 892 621

(7-15:30h  v pracovní dny)
eshop@cerpadlavrchlabi.cz

1 1112 140 542
Zobrazit produkty
487 produktů
Parametry zavřít
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít