Automatické tlakové stanice

Automatické tlakové stanice využijete pokud máte malý tlak v patře kvůli slabé přípojce v obci kde bydlíte nebo máte chalupu, pokud potřebujete udržovat stále stejný tlak v potrubí, dále třeba pokud máte závlahu s různě velkými sekcemi. Dokáže v pohodě zastat práci domácí vodárny a je úspornější díky modernímu systému řízení.

Automatické tlakové stanice (ATS) dělíme podle provedení na horizontální, které jsou použitelné pro běžné uživatele a vertikální, které stavíme na míru převážně pro průmysl a jiné větší aplikace.

Horizontální ATS je řešená „na ležato“, vertikální „na stojato“. Základní automatickou tlakovou stanici pro dům, chatu či chalupu tvoří jedno čerpadlo a pro velké požadavky na objem vody se skládá několik čerpadel paralelně.

Hlavní výhodou horizontálních i vertikálních ATS je konstantní tlak v systému a hlavně energetická úspora – čerpadla pracují jen na takový výkon, jaký je potřeba k vytvoření toho správného tlaku a přidávají a ubírají podle odběru vody. Řízeny jsou moderním frekvenčním měničem.

Potřebujete
poradit?

Tomáš Vaněk
Technické poradenství pro tuto kategorii

+420 730 892 621

(7-15:30h  v pracovní dny)
eshop@cerpadlavrchlabi.cz

8 238362 151
Zobrazit produkty
18 produktů
Parametry zavřít
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Jsme on-line +420 499 421 158 (7:00–16:00)
Přihlášení zavřít