Techniky a řemeslníky

 Využijte naše poradenství a zboží nakupujte online 
nebo v našich  prodejnách

Potřebujete
poradit?

Vít Poustka
Technické poradenství pro tuto kategorii

+420 734 155 698 

(7-15:30h v pracovní dny)
priprava@cerpadlavrchlabi.cz


Pomůžeme Vám s projektem od A až do Z. Dodáme materiál, vytvoříme podklady, pomůžeme s realizací a vyřešíme případné komplikace. To vše pro drobné řemeslníky i montážní firmy

Neváhejte nás kontaktovat a zjistíte, že s námi se stane profesionálem každý.


Individuální přístup

Ať už si nevíte si rady s uvedením zařízení do provozu nebo vám zrovna na našem e-shopu chybí vhodné čerpadlo, obraťte se na nás a rádi vám pomůžeme. Přijímáme nové výzvy a téměř nic pro nás není překážkou. Zastupujeme desítky značek evropských a světových výrobců, což nám umožňuje nabídnout individuální řešení na míru. 

Odborná pomoc

Zdá se vám technické zadání nad vaše možnosti? Nezoufejte, vytvoříme pro vás komplexní dodávku na klíč a to včetně montáže a nadstandardních záruk. Pomáháme tak technologům pracujících na samostatných projektech anebo řemeslníkům, kteří si musí vše zařídit sami.

A co když se v průběhu realizace projektu dostanete k nefunkční technologii? Pak je tu pro vás náš tým servisních techniků ze střediska servisu čerpadel. Vadné čerpadlo bezplatně posoudíme, vyhodnotíme ekonomiku opravy a v případě nerentability opravy nabídneme nové. 

Zakládáme si na dlouhodobém partnerství a rádi navážeme partnerství i s vámi. Pro naše partnery máme následně i řadu dalších výhod v rámci našeho B2B programu.


Proč vybrat čerpadla Vrchlabí

01

Za 20 let máme 24 658 
zrealizovaných zakázek

02

Prověřené produkty 
s atestem na pitnou vodu

03

Provádíme odborný 
monitoring kvality vody


OBJEDNEJTE ONLINE A ŠETŘETE SVŮJ ČAS

Oběhová čerpadla

V našem e-shopu si vybere ze široké nabídky oběhových čerpadel a protože čerpadlům opravdu rozumíme, jsme připraveni Vám poradit s výběrem vhodného řešení.

Ponorná čerpadla

V našem e-shopu si vybere ze široké nabídky ponorných čerpadel a protože čerpadlům opravdu rozumíme, jsme připraveni Vám poradit s výběrem vhodného řešení.

Kalová čerpadla

V našem e-shopu si vybere ze široké nabídky kalových čerpadel a protože čerpadlům opravdu rozumíme, jsme připraveni Vám poradit s výběrem vhodného řešení.

Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Jsme on-line +420 499 421 158 (7:00–16:00)
Přihlášení zavřít