Čerpací boxy

Čerpací boxy, jinak také přečerpávací stanice jsou užitečná zařízení hlavně v případě, že máte umyvadlo, sprchu nebo třeba toaletu pod úrovní kanalizace.  Další využití naleznou tam, kde chybí napojení do odpadu samospádem a odpadní vodu je potřeba přepravit na delší vzdálenost.

 

Čerpací boxy jsou vlastně nádrže vybavené speciálním čerpadlem a automatickým systémem spínání. Můžete do nich svést vodu z umyvadla, sprchy, výlevky a pokud je na to přečerpávací zařízení vybaveno, tak i toaletu. Výstup z čerpacího boxu lze napojit do běžného odpadu výše než je box umístěn a silou čerpadla v boxu je o problém s převýšením postaráno.

 

Je vhodné zmínit, že do čerpacích boxů patří i přečerpávače kondenzátu, které plní stejnou funkci jako výše uvedená zařízení, ale používají se pro klimatizační jednotky, výparníky a podobně.

   

 

 

Potřebujete
poradit?

Tomáš Vaněk
Technické poradenství pro tuto kategorii

+420 730 892 621

(7-15:30h  v pracovní dny)
vanek@cerpadlavrchlabi.cz

1 901119 988
Zobrazit produkty
8 produktů
Parametry zavřít
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít

Tato webová stránka používá cookies k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.