O nás

Více než 20 let se v Čerpadlech Vrchlabí staráme o to, abychom poskytovali komplexní služby v oboru čerpací techniky. A stále se nám to daří! Našimi klienty jsou především malé a velké firmy, ale i chataři, chalupáři nebo řemeslníci.

Čím to je? V prvé řadě nabízíme sortiment, kterému opravdu věříme. Na našem e-shopu a prodejnách ve Vrchlabí a Mladé Boleslavi najdete prověřené produkty desítek tuzemských i světových výrobců. Široký sortiment by se ale neobešel bez opravdových odborníků. Lidé, kteří u nás pracují, nejsou jen naši zaměstnanci. Díky pravidelnému zaškolování a letité praxi jsou to ti nejlepší z oboru. A jsou tu hlavně pro Vás.

Vedle prodeje na pobočkách se specializujeme z velké části i na montáž a servis až 26 značek z oboru čerpací techniky. Každá realizace zakázky je pro nás výzva, kterou chceme vždy dotáhnout do zdárného konce. Rozšiřujeme tím naše zkušenosti a odbornost, díky kterým vám poradíme to nejvhodnější řešení.

Jsme hrdí na to, že patříme mezi profesionály na trhu prodeje, servisu a montáže čerpací techniky a pracujeme na tom, abychom Vás a Vaši důvěru nezklamali.

Tým Čerpadel Vrchlabí
Přihlášení zavřít