O nás

Prodej a opravy čerpadel, ložisek, vodovodních a kanalizačních armatur, pohotovostní servis, diagnostika problémů, návrhy instalací, poradenství, ...

Více než 20 let se v Čerpadlech Vrchlabí staráme o to, abychom poskytovali komplexní služby v oboru čerpací techniky. A stále se nám to daří! Našimi klienty jsou především malé a velké firmy, ale i chataři, chalupáři nebo řemeslníci. Čím to je?


Prodejny a e-shop

V prvé řadě nabízíme sortiment, kterému opravdu věříme. Na našem e-shopu a prodejnách ve Vrchlabí a Mladé Boleslavi najdete prověřené produkty desítek tuzemských i světových výrobců. Široký sortiment by se ale neobešel bez opravdových odborníků. Lidé, kteří u nás pracují, nejsou jen naši zaměstnanci. Díky pravidelnému zaškolování a letité praxi jsou to ti nejlepší z oboru. A jsou tu hlavně pro vás.

Montáž a servis

Vedle prodeje na pobočkách se specializujeme z velké části i na montáž a servis26 značek z oboru čerpací techniky. Každá realizace zakázky je pro nás výzva, kterou chceme vždy dotáhnout do zdárného konce. Rozšiřujeme tím naše zkušenosti a odbornost, díky kterým vám poradíme to nejvhodnější řešení.

Jsme hrdí na to, že patříme mezi profesionály na trhu prodeje, servisu a montáže čerpací techniky a pracujeme na tom, abychom vás a vaši důvěru nezklamali.


Tým Čerpadel Vrchlabí
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Jsme on-line +420 499 421 158 (7:00–16:00)
Přihlášení zavřít