KSB Guard - Mějte svůj systém pod dohledem

Inteligentní řešení pro hlídání a kontrolu Vašeho zařízení.

Jak mohu využít KSB guard ?

KSB guard kontroluje a hlídá naměřené hodnoty vibrací a teploty Vašeho čerpadla. Kontroluje také stav ložisek a sám dokáže vyhodnotit kdy je potřeba promazat nebo vyměnit ložiska. Tak můžeme odstranit problémy které by mohly nastat v budoucnosti.

Jak to celé funguje?

Systém KSB guard se skládá z několika částí, jednou z nich je senzorová jednotka která snímá teplotu a vibrace na zařízení. Vysílací a bateriová jednotka zajišťuje napájení senzorů a přenáší naměřené hodnoty skrze komunikační bránu. Celé toto se děje díky mobilní síti která přenáší Vaše naměřená data do KSB cloudu. KSB zaručuje maximální bezpečnost při komunikaci mezi zařízením a KSB cloudem.

Celé to můžeme sledovat v mobilní aplikaci nebo ve webovém rozhraní KSB.

Jak probíhá instalace?

Instalace je naprosto jednoduchá a KSB guard lze použít na jakékoliv čerpadlo bez ohledu na výrobci. Senzorovou jednotku připevníme na čerpadlo magnetem a přilepíme průmyslovým lepidlem. Komunikační bránu připevníme v blízkosti vysílací a bateriové jednotky. Přenos naměřených hodnot spustíme stisknutím tlačítka. Nově přidané čerpadlo poté zavedeme do aplikace nebo webového rozhraní KSB.

 

 

Zpět na reference Přejít do eshopu
Jsme on-line +420 499 421 158 (7:00–16:00)
Přihlášení zavřít