Vážení zákazníci, od středy do pátku probíhá stěhování našeho hlavního skladu eshopu do Mladé Boleslavi, z tohoto důvodu bude eshop uzavřen. Poslední objednávky budeme odesílat ve středu dopoledne, další objednávky budou expedovány až od pondělí 27.3. Nedostupná bude i technická podpora. Děkujeme za pochopení

Ponorná čerpadla 3SKM a 4SKM

31.1.2023

Čerpání vody pro Vaší domácnost, ideální řešení pro menší vrty. 

Ponorná čerpadla 3SKM a 4SKM patří do kategorie malých ponorných čerpadel určených pro využití v domácnostech. Tyto čerpadla se hodí pro vrty o průměru až 125mm a jsou určeny pro čerpání čisté vody.

Výhody

  1. Konstrukce: Mosazné oběžné kolo, nerezová hřídel, plášť a hydraulika, zaručují trvanlivost a odolnost proti korozi. Tyto materiály také zajišťují, že čerpadlo bude fungovat bez problémů i při dlouhodobém použití.
  2. Technické vlastnosti: Zabudovaný zpětný ventil a motor chlazený olejem s kompenzační membránou zlepšují funkčnost čerpadla. Grafitové mechanické těsnění zabraňuje únikům vody a zajišťuje těsnost čerpadla.
  3. Životní prostředí: Tyto ponorná čerpadla jsou netoxické a neznečišťují životní prostředí. Jsou také vybaveny ochrannými prvky, které zabraňují nechtěnému znečištění vody.
  4. Možnosti použití: Čerpadla 3SKM a 4SKM mohou být použita pro mnoho účelů, jako je čerpání vody pro domácnosti, cirkulace vody ve fontánách, zavlažování dešťovou vodou nebo napájení tlakových systémů. Tyto čerpadla také umožňují plnění a vyprazdňování nádrží.
  5. Spínací skříňka s kondenzátorem a pojistkou: Tyto součásti zaručují, že bude čerpadlo fungovat bez problémů a že bude možné v případě potřeby rychle reagovat. Tyto prvky také zabraňují poškození motoru a zajišťují bezpečnost při použití.

PONORNÁ ČERPADLA ŘADY SKM V NAŠEM E-SHOPU

Přihlášení zavřít